بایک نیوز : محسن سلگی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد انتخاب کادرفنی تیم ملی دوچرخه سواری استقامت اظهار داشت: با توجه به اینکه به دلیل مشکلات ارزی نمی‌توانستیم مربی خارجی جذب کنیم سرانجام به ین نتیجه رسیدیم که کادرفنی تیم ملی به صورت شورایی انتخاب شود. پراش خودش قبل از ینکه در رشته پیست فعالیت داشته باشد در بخش استقامت بوده و هاشم کندی نیز خودش قبلا در این سمت کار کرده است.

وی در مورد اینکه اگر هاشم کندی خوب بود چرا بعد از جاکارتا کنار رفت و اگر بد بود چرا دوباره انتخاب شد، گفت: هاشم کندی تا پایان بازی های آسیایی قرار داد داشت و برکناری در کار نبود. فدراسیون واقعا به دنبال گزینه خارجی بود و پس از اینکه نشد، سراغ داخلی‌ها رفتیم. از سوی دیگر ناصری و میزبانی هم تمایلی برای کار در تیم ملی نداشتند.

مدیر تیم‌های ملی دوچرخه‌سواری حضور دو مربی با اختیار مساوی مانند دو آشپز برای یک غذا خواهد بود،  تاکید کرد: تیم ملی به صورت خرد جمعی هدایت خواهد شد و سعی می‌کنیم غذا زیاد شور نشود! (با خنده) هاشم کندی و پراش هم هماهنگی کامل با هم دارند. خودم هم بر کار آنها نظارت خواهم داشت. دیگر تصمیم‌ها شخصی نخواهد بود و با همین شرایط تا قهرمانی آسیا پیش می‌رویم.

سلگی در مورد اینکه وضعیت تیم‌ملی کوهستان به کجا رسید، گفت: تا ۱۰ روز آینده برای این بخش هم تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که برنامه تیم ملی استقامت تا قهرمانی آسیا چگونه خواهد بود، عنوان کرد:‌ تست گیری از رکابزنان را آغاز کرده‌ایم و قرار است اردویی را در ماهشهر داشته باشیم.دعوت‌نامه تورهای تایوان و تایلند هم به دست‌مان رسیده و تلاش می‌کنیم در این مسابقات هم حاضر شویم.

به گزارش فارس، مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا اردیبهشت ماه سال ۹۸ در ازبکستان برگزار خواهد شد.