بایک نیوز : مدیر پیشین تیم‌های ملی دوچرخه سواری از یکی از رکابزنان که سابقه حضور در المپیک و کسب مدال بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد، به دادگاه شکایت کرده است. موضوع شکایت “تهدید به مرگ” از سوی رکابزن سابق تیم ملی بوده است.

 

پرونده شکایت مذکور فعلاً مراحل دادرسی است و قرار است دادگاه پس از بررسی مدارک و مستندات دو طرف در مورد این اتهام تصمیم گیری کند.

 

مصطفی چایچی مدیر پیشین تیم ملی دوچرخه سواری و شاکی پرونده در این‌باره گفت: من مجبور به شکایت شدم. نمی‌خواستم این کار را انجام دهم چون متهم را مثل بچه خودم می‌دانستم اما چندین بار تهدید به مرگ شدم، بر این اساس ناگزیر به شکایت شدم.

 

وی ادامه داد: جلسه رسیدگی دادگاه برگزار شده و مراحل قانونی دنبال می‌شود. مستنداتم را به دادگاه ارائه کرده‌ام و فکر می‌کنم موضوع جهت بررسی بیشتر از مخابرات استعلام شده است.

 

او در پاسخ به این پرسش که امکان دارد از شکایتش صرف نظر کند، تصریح کرد: نه. شکایت را پس نمی‌گیرم، چون مسائلی وجود دارد که امکان بازگو کردنش نیست. چند نفر به من گفتند چرا شکایت کرده‌ام اما من راهم را ادامه می‌دهم زیرا مسائلی هست که از آنها نخواهم گذشت و تا آخر پیگیر موضوع خواهم بود.