تکلیف کادرفنی استقامت دوچرخه‌سواری مشخص شد

بایک نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، جلسه کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری با حضور خسرو قمری، اصغر خالقی، علی اسدی، محمود وفایی، محسن سلگی، مهدی روزبهانه، ناصر هوشیار، مرجان محمودی و منوچهر روشن پور برگزار شد.
در پایان این نشست و طبق تصمیم اعضای کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری محمود پراش و رسول هاشم کندی به عنوان مسئول کادرفنی تیم‌های ملی استقامت انتخاب شدند و همچنین احسان سلیمانیان نیز به عنوان آنالیزور در کنار کادرفنی تیم‌های ملی خواهد بود.
همچنین مقرر شد ورزشکارانی که در تست های تخصصی اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم های ملی استقامت جهت شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ حضور نیافته اند در هیچ یک از اردوهای دیگر برای رقابت‌های قهرمانی آسیا دعوت نخواهند شد.
طبق اعلام کمیته تیم های ملی دوچرخه سواری ورزشکاران کشورمان تا پایان اسفند ماه فرصت دارند تا با بهبود عملکرد خود و جلب رضایت کادرفنی به عضویت تیم های ملی دربیایند.
در این نشست تصمیم گیری شد تا همه استان‌های کشور حداقل یک تیم در لیگ جوانان داشته باشند و سالانه یک مسابقه جایزه بزرگ برگزار کنند.

به گزارش فارس، رسول هاشم کندی پس از پایان بازی‌های آسیایی از سمت خود کنار رفته بود و امروز یک بار دیگر به تیم ملی بازگشت!